BIEŽĀK SASTOPAMĀS PROBLĒMAS
 
 
ATTEIKŠANĀS IET UZ NODARBĪBU

Šādos gadījumos vecāki bieži samulst. Pieredze rāda, ka vislabāk šādā situācijā aprunāties ar bērnu jau sezonas sākumā, kopīgi apsverot visus argumentus. Jautājiet, kāpēc bērns vēlas apmeklēt baleta nodarbības, un paskaidrojiet, ko no tā iegūs. Jāapzinās, ka, tikai regulāri un cītīgi apmeklējot nodarbības, būs vēlamais rezultāts.

Ja pēc sarunas esat kopīgi vienojušies, ka apmeklēsiet nodarbības, vairāk šo tēmu cilāt nevajadzētu. Tālākais jau ir vecāku ziņā, jo tieši vecāki uzņemas atbildību par savu bērnu, ne otrādi. Regulāra nodarbību apmeklēšanu dod lielisku iespēju vecākiem ieaudzināt bērnā pienākuma un atbildības sajūtu. Regulārs apmeklējums dod labumu visiem – pedagogam ir iespēja bērnu pilnvērtīgi apmācīt, savukārt bērns pierod pie konkrēta dzīves ritma, gūst panākumus un rezultātā uzlabo savu fizisko un intelektuālo attīstību.

KAD NETURPINĀT NODARBĪBAS

Ja bērns vairāku (1-2) mēnešu garumā kategoriski atsakās no apmeklējuma, histēriski raud vai slimo, jums labāk izvēlēties citas nodarbības, jo
šīs, diemžēl, izrādījušās jūsu bērnam nepiemērotas.

PAR DRESS CODE NEPIECIEŠAMĪBU

Savākti mati un profesionāli piemērots, tīrs un kārtīgs apģērbs palīdz bērnu iekšēji disciplinēt. Tas novērš nevajadzīgu pārspīlēšanu ar košām krāsām, pārāk spilgtu dizainu, vēršot uzmanību uz pašu darba procesu un tajā prasīto disciplīnu.
 
 
.


Created by I.am.human.lv & www.90.lv